Naše akce

Letní klubové setkání

V srpnu jsme zorganizovali letní setkání členů klubu na jihu Čech, kterého se zúčastnilo 20 členů. V rámci setkání proběhla schůze klubu, stavba krmelce v místní honitbě a střelecké odpoledne na loveckém kole a kulovém střelišti. Akce byla zakončena příjemným večerním posezením s hudbou a občerstvením.  

2. ples klubu

Druhý ročník plesu našeho klubu se uskutečnil dne 20. 3. 2019 od 19:30 hodin v klubu C (areál České zemědělské univerzity v Praze). K poslechu a tanci hrála kapela 4G Kutná Hora. Díky našim sponzorům byla připravena bohatá tombola, hlavní cenou bylo noční vidění od firmy Bestguarder!

Výroční členská schůze

Výroční členská schůze klubu Mladí myslivci ČMMJ, z.s. se konala v sobotu 2.2.2019 od 16,00 hod. v Kohoutova 3, 613 00 Brno v prostorách klubu Green.


Země živitelka

Navštivte stánek ČMMJ na výstavě Země živitelka, která se uskuteční v Českých Budějovicích od 23. srpna do 28. srpna 2018. 


Silva regina 2018 v Brně

Tato výstava je považována za největší lesnický a myslivecký veletrh ve střední Evropě. Jistě bude co obdivovat a my se těšíme, že přispějeme do bohatého doprovodného programu prezentací našeho klubu. V pavilonu Z tradičně najdete hlavní organizace z oborů lesnictví a myslivosti a spoustu zajímavých odborných přednášek.

Výstava se uskutečnila 8. - 12. dubna 2018.


Výstava Natura Viva 2018

V letošním roce proběhla výstava v termínu 23. - 27. května a my jsme na ní nechyběli.Putovní víceboj 2018

První ročník mysliveckého Putovního víceboje se uskutečnil dne 11. srpna 2018 v Písku na Lovecké střelnici Provazce.

Děkujeme všem sponzorům a účastníkům této akce.

Fotografie a více informací o průběhu víceboje naleznete na našem facebooku. 

Výsledková listina 1. ročníku Putovního víceboje je ke stažení níže.