Naše akce


Silva regina 2018 v Brně

Tato výstava je považována za největší lesnický a myslivecký veletrh ve střední Evropě. Jistě bude co obdivovat a my se těšíme, že přispějeme do bohatého doprovodného programu prezentací našeho klubu. V pavilonu Z tradičně najdete hlavní organizace z oborů lesnictví a myslivosti a spoustu zajímavých odborných přednášek.

Výstava se koná 8. - 12. dubna 2018.


Najdete nás na výstavě Natura Viva 2018

Letos proběhne v termínu 23. - 27. května. Náplň naší expozice připravujeme, jistě se ale můžete přijít blíže informovat o činnostech našeho nového klubu.

Tento ročník nabídne opět odborný program pro myslivce, výstavu trofejí a spoustu komerčních stánků, kde můžete nakoupit potřebné vybavení do přírody.


Připravujeme

V létě proběhne první ročník mysliveckého víceboje, kde budete moct porovnat svoje znalosti s ostatními. Čekají vás náročné disciplíny, přátelská atmosféra a spousta zábavy!

V podzimních dnech chystáme pro naše členy workshop, který bude nedílnou součástí naší každoroční činnosti. Vždy pro vás vybereme aktuální téma, pozveme odborníky a budeme se učit, debatovat, sdílet zkušenosti.. Nutnou součástí budou také praktické ukázky!